Provoz FRAG.cz bude k 31. 12. 2017 ukončen!

Tentokrát pro vás nemáme nejveselejší novinky, ale nebojte…

Co se dějě?

Poslední den v letošním roce, tedy 31.12.2017, bude zároveň posledním dne provozu FRAG.cz. Od 1.1.2018 tedy již nebude možné se ke svým zakoupeným hrám, audioknihám, e-knihám, novinám a časopisům dostat, proto vám doporučujeme stáhnout si všechen váš zakoupený obsah také do vašeho PC (s výjimkou novin a časopisů, u těch to kvůli jejich zašifrování není možné), pokud jste tak doteď neučinili.

Jak postupovat?

Po přihlášení na webu www.frag.cz přejděte na stránku Moje nákupy. Na této stránce vidíte celou svojí nákupní historii. Klikněte postupně na tlačítko Stáhnout v pravé části přehledu každého dosud neuloženého zakoupeného titulu a následujte instrukce na obrazovce. U e-knih si můžete navíc vybrat formát, ve kterém chcete e-knihu stáhnout.

Budu moct i nadále číst a poslouchat zakoupený obsah na svém chytrém telefonu?

Ano, ukončení FRAGu nemá vliv na použitelnost stáhnutých souborů. Stačí je nahrát do telefonu vámi preferovaným způsobem a využít na jejich poslech či čtení jiné bezplatné aplikace.

Pro audioknihy například Smart Audiobook Player pro Android nebo Bookmobile pro iOS.

Pro e-knihy například Amazon Kindle pro Android nebo iOS.

Hry uložené ve formátu .apk si můžete kdykoliv později znovu nainstalovat a hrát.

V případě e-novin a e-časopisů bohužel kvůli jejich zašifrování neexistuje alternativní čtečka, po ukončení provozu FRAGu je tedy už dál nebude možné číst.

Co se stane, pokud mám aktivovány zvýhodněné balíčky?

Poslední možnost zakoupit zvýhodněný balíček (či nechat ho automaticky obnovit) je dne 1.12.2017. Všechny aktivní balíčky vám budou nejpozději k 31.12.2017 deaktivovány.

Co se stane, pokud mám předplacené časopisy / noviny, jejichž některá předplacená vydání vychází až po 1.1.2018?

Tato vydání již bohužel po ukončení FRAGu nebude možné stáhnout. S informacemi o kompenzaci vás bude kontaktovat zákaznické oddělení T-Mobile. Nebojte, o své peníze nepřijdete.