Časopisy a noviny na FRAGu nyní i v aplikaci pro Android

Máme pro vás dvě skvělé zprávy!


Na FRAGu odteď můžete nově vybírat také ze stovek titulů novin a časopisů, připravených k okamžitému čtení, ať jste kdekoliv. V našem novém digitálnim kiosku můžete nakupovat jak jednotlivá vydání, tak zvýhodněné předplatné - kromě finanční úspory tak navíc nemusíte hlídat, aby vám některé číslo neuniklo ;-)


Vybrané tituly z nabídky:

Druhá novinka určitě potěší všechny uživatele chytrých telefonů s operačním systémem Android: Spustili jsme mobilní aplikaci FRAG.cz!


To znamená, že nyní můžete mít celou svoji digitální knihovnu ve vaší kapse. Nejen, že máte k dispozici kompletní katalog FRAGu, ale všechny e-knihy, audioknihy, noviny a časopisy můžete v aplikaci přímo číst či poslouchat - obsahuje totiž zabudovanou čtečku elektronických knih, přehrávač audioknih i prohlížeč novin a časopisů.


Všechny vaše stažené tituly jsou vám v aplikaci k dispozici v sekci Moje knihovna - a to i bez připojení k internetu. Možnost spravovat své výhodné balíčky a dostávat upozornění např. na nově vydané číslo časopisu, jsou pak už jen třešničkou na dortu.


Aplikaci FRAG.cz si můžete zdarma stáhnout na Goole Play.