Zen a hotovo

Zen a hotovo

Autor: Leo Babauta
Interpret: Michal Švarc
Jazyk: Čeština
Délka: 1 hod. 23 min.
250 Kč

Před nákupem se prosím přihlas svým telefonním číslem.

Jak získat ZDARMA

Zen a hotovo je knížka pro všechny, kteří chtějí dát svému životu řád. Nabízí stejnojmenný minimalistický systém (anglicky Zen to done – ZTD) deseti návyků, díky nimž je možné úkoly, projekty i povinnosti trvale uspořádat a udržet pod kontrolou.

Je určena začátečníkům i pokročilým, kteří při používání různých metod time-managementu, řízení a plánování času, včetně jinak skvělého GTD (Getting things done od Davida Allena), narazili na problémy a ztratili trpělivost. Její síla je v systému, jednoduchém a oproštěném od veškerého balastu, přitom názorném a konkrétním.

Soustředí se na praktické změny návyků, které lze uplatnit samy o sobě, ale které jsou vhodné i pro práci v jiných systémech. Pomůže vám vytvořit si nové návyky a změnit již používané, jeden po druhém, strukturovaně – ty jsou proto zvládnutelné mnohem snadněji než nástrahy jiných systémů. Z deseti návyků si navíc můžete vybrat takové, které souzní s vaším individuálním pracovním stylem a soustředit se na jejich zdokonalení. Díky této audioknize budete dělat jen to, co opravdu potřebujete - a bez rozptylování.

Skutečně, změny návyků jste schopni dosáhnout i vy, stačí začít po troškách, najít správnou motivaci a neztrácet koncentraci. Podaří se vám mít své záležitosti více pod kontrolou a být výkonnější. Váš život bude normálnější, jednodušší a přítomnější. Uděláte toho mnohem více - od každodenních pracovních povinností až po své osobní projekty - a stále budete mít čas na svou rodinu, svůj osobní život.

K této položce zatím nemáme žádné uživatelské recenze.