Do you speak business?

Do you speak business?

Interpret: Richard Ludvík
Jazyk: Čeština
Délka: 6 hod. 39 min.
399 Kč

Před nákupem se prosím přihlas svým telefonním číslem.

Jak získat ZDARMA

Chcete lépe placené zaměstnání nebo vyšší pozici v práci? Potřebujete v práci komunikovat anglicky? Rozšiřte si anglickou slovní zásobu o pořádná pracovní slovíčka poslechem 1650 anglicko-českých obchodních vět.

Pokud se chcete v práci domluvit anglicky, stáhněte si tuto audioknihu. Přes šest a půl hodiny poslechu business vět vám pomůže naučit se nová slovíčka a získat větší jistotu na pracovních poradách, v obchodě, podnikání nebo zaměstnání.

Poslechněte si, jak se obchodní slovíčka používají ve větách.

Tato audiokniha je pro pokročilé studenty, kteří se již setkali s gramatikou po předpřítomný čas. Každé slovíčko je procvičeno nejméně v pěti anglicko-českých příkladech. Dvakrát anglicky a jednou česky. Můžete si věty opakovat a zlepšit si anglickou business komunikaci.

Procvičte si slovíčka: dohoda, zisk, rozhodnutí, dodavatel, snížit, odběratel, inzerovat, účel, všimnout si, OSVČ, průzkum, návrh, nedostatek, odhadnout, pečlivě, vyjednávání, úroková sazba a ještě 313 podobných obchodních slovíček.

Zažijte zábavu z business prostředí. Začněte poslouchat a zlepšovat se v anglické obchodní komunikaci. Stáhněte si Do you speak business?

K této položce zatím nemáme žádné uživatelské recenze.