Divný kořeny

Divný kořeny

Interpret: Hana Frejková
Jazyk: Čeština
Délka: 4 hod. 25 min.
199 Kč

Před nákupem se prosím přihlas svým telefonním číslem.

Jak získat ZDARMA

Hana Frejková se narodila v lednu 1945 v Londýně. Bylo to už na samém konci války. Den poté, co opustila s matkou porodnici, zasáhla oddělení s novorozeňaty bomba.

Na jejím rodném listě stojí – matka: Elisabeth Henke-Warnholtz, otec: Ludwig Freund, dítě: Hannah Elisabeth, girl. Ani jedno z těchto jmen dodnes nepoužila.

Jak říká náš otec: „Maminka, paní učitelka a pan režisér mají vždycky pravdu.” V případě naší matky to platí trojnásob. A pravdou zůstává, že naše matka ješílená, ale není to šílená matka. Dokáže zapomenout, že jedete na týden na hory, a zeptat se vás, kdy se zítra vracíte. Dokáže vás doma přivítat slovy “vypadni!”, když to vyžaduje její role.

Z největší kocoviny vás probudí její zpěv. Při jejím kýchnutí si lidé úlekem odplivávají a její nepřeslechnutelný smích vždy prozradí její přítomnost v sále. Zásadně nepoužívá podstatná jména, a když tak jen v cizích jazycích. Je velký fanoušek Facebooku a detektivek. A detektivku udělá i z nákupu na internetu. Naštěstí ale existuje Google, a tak můžete vždycky říct: TAK SI TO VYGOOGLI, MATKO!!!

K této položce zatím nemáme žádné uživatelské recenze.