Dalajlamova kočka a umění příst

Dalajlamova kočka a umění příst

Autor: David Michie
Interpret: Ivana Jirešová
Jazyk: Čeština
Délka: 6 hod. 23 min.
229 Kč

Před nákupem se prosím přihlas svým telefonním číslem.

Jak získat ZDARMA

Než dalajlama odjede na přednáškové turné do Ameriky, uloží své milované kočce Jesce (JSK, Její Svatosti Kočce) určitý úkol: objevit pravou příčinu štěstí. Plnění úkolu zavede kočku do netušených dobrodružství! Napínavá honička ulicemi McLeod Gandže ji dovede k nečekanému zjištění o tom, jak je nebezpečná sebestřednost.

Setkání s tajemným jogínem Tarčinem jí odhalí vlastní minulost – což má dramatické následky pro nás pro všechny. Útržky rozhovorů, které vyslechne v Himálajské literární kavárně, jí pomůžou odhalit podobnosti mezi vědou a buddhismem v klíčovém tématu štěstí – ať už při tom poslouchá vážené univerzitní profesory a psychology, vysoce postavené lamy nebo slavné spisovatele.Jiskřivá moudrost, srdečnost a kapka rošťáctví v Dalajlamově kočce a umění příst nám kouzelným způsobem ukazuje, proč se z Jesky stává jedna z nejmilovanějších koček na světě. Jaký je tedy skutečný důvod předení? Toto tajemství dalajlama šeptem prozradí, až se vrátí z cesty – jenom uším Jesky a těm, s nimiž má jeho kočka karmické spojení… což jste, milí čtenáři, právě vy!

Tato knížka je volným pokračováním knížky Dalajlamova kočka.

Julie

★★★★★ 22.2. 2017

Volne pokracovani Dalajlamovy kocky je opet skvele. Irena Jiresova je v roli JSK bajecna, pribeh krasne utika a je mily, obcas vtipny a plny zajimavych poselstvi podavanych nenasilnou formou.