Rozhodně je dobré zmínit, že ačkoli EVE slaví již 16 let života, rozhodně není zastaralá. Ba naopak. Průměrně se totiž každou chvíli ve vesmíru pohybuje 22 tisíc hráčů a to není vůbec málo.
Ted už ale k odměnám, které si pro nás vývojáři připravili. Ve většině případů se jedná o kosmetické úpravy bud pro vaší postavu nebo přímo pro jednu z lodí. Jsou zde ale k dostání i fakční náboje, filamenty na otevírání kapes v nebezpečném vesmíru a samozřejmě nechybí ani skillpointy. Ty jsou tady jako hlavní tahák, protože jich můžete získat přes 1 milion a to je sakra hodně!
Bohužel většinu těch skillpointů získáte pouze jako platící hráč. Odměny jsou totiž rozděleny pro neplatící a platící (platící dostanou odměny všechny, za to neplatící pouze polovinu). Navíc pro vyzvedávání odměn se musíte do hry každý den přihlásit a poslední dny jsou samozřejmě nejlepší odměny, takže nesmíte téměř žádný den vynechat. Vlastně pokud chcete dostat odměnu z posledního dne, musíte se přihlásit nejpozději dneska a přihlašovat se každý den dalších 16 dní, protože event končí 20.5.
Mimochodem, hře jsme se věnovali i v našem vidcastu CO-OP. Tady je (cca 11. minuta):